fehime ana bitkisel çayı

200₺'den

Başlayan Fiyat

Hakkımzda

Fehime Ana Bitkisel Çayı

fehime ana bitkisel çayı

Rektumun ve anüsün en alt kısmında, anal kanalın sonunda bulunan genişlemiş damarlardır. Bu kan damarlarının duvarları bazen gerilerek o kadar genişler ki, damarlar daha da şişerek tahriş olurlar. Bu şişme ve tahriş olmanın sonucunda da makatın dışına çıkarlar

Kullanımı

bitkisel çay

5 gün boyunca her sabah aç karnına yarım çay bardağı kaynar suyun içerisine 1 ÇAY KAŞIĞI Fehime Ana Bitkisel Çayı ekleyin iyice demlenmesini bekleyin. Çay demini aldıktan sonra içerisindeki tortu ile birlikte karıştırıp için.

En fazla 5 gün sonra ürünün etkilerini hissedeceksinizdir. 5 gün düzenli kullanmayı ihmal etmeyin lütfen. Düzenli 5 gün sonrasında haftada 1 gün kullanmanız yeterlidir. 1 bu talimatlara uygun kullanımdan sonra sağlığınıza kavuşursunuz. Ürünün acı tadı sizi rahatsız etse de kullanmayı ihmal etmeyin lütfen.

FAYDALARI

fehime ana bitkisel çayı

Ürünümüz birkaç çeşit bitkinin kurutulup çay haline getirilmiş halidir. Bu ürün sabahları aç karnına tüketildiği zaman bağırsakları temizler ve mikrop barınmamasını sağlar. İdrar yolu enfeksiyonlarının giderilmesi ve mesane iltihabının temizlenmesinde faydalıdır.Kandaki ve Bedendeki zararlı toksinleri temizler. Bu mucizevi çay bir çok ameliyat teşhisi katılan hastaların müşterimizi kısa zamanda sağlığına kavuşturmuştur. Sadece 5 gün düzenli kullanımda bir çok sorununuzdan kurtulmuş olacaksınız.

ÜRETİM

bitkisel çay

Ürünlerimiz Kendi üretimimiz olup Adana/Yüreğir’de üretiliyor. Ürünümüz bugüne kadar yaklaşık 300 hasta tarafından kullanılmıştır ve %95 etki göstermektedir.

Hemen Satın Al